![Бюджет Костянтинівки поповнився грошима, які стягнули із лісорубів Бюджет Костянтинівки поповнився грошима, які стягнули із лісорубів](/upload/iblock/181/181156104c1b50102e822449775fdd8b.jpg)
Державна екологічна інспекція на Донеччині повідомила про стягнення 207 709 тисяч грн з чотирьох осіб, які займалися незаконною вирубкою дерев у Костянтинівці, Дружківці та Великоновосілківській громаді.
Суд ухвалив рішення стягнути ту суму, на яку було завдано шкоди навколишньому природному середовищу.
У добровільному порядку шкода, заподіяна порушеннями природоохоронного законодавства, правопорушниками відшкодована не була, що й стало підставою для стягнення заподіяної шкоди в судовому порядку.
Гроші стягнули на користь Костянтинівської міської, Дружківської міської та Великоновосілківської селищної територіальних громад.
Читай також: NRC повідомила про старт прийому заявок на отримання грошової допомоги
Комментарии