![До Костянтинівки привезли нову техніку для розбору завалів До Костянтинівки привезли нову техніку для розбору завалів](/upload/iblock/6c8/6c820ca81d40ef7d66a9f581fd244e30.png)
До Донецької області прибула нова техніка для Дружківської, Костянтинівської, Лиманської та Слов'янської громад.
За кошти обласного бюджету придбали 20 екскаваторів-навантажувачів JCB 4СХ SITEMASTER. Це сучасна техніка, яка використовуватиметься для ліквідації наслідків ворожих атак, розбору завалів та ліквідації стихійних звалищ на території громад області, повідомили у Донецькій ОВА.
"Це допоможе нашим службам більш ефективно та оперативно працювати. Перші 4 одиниці техніки надійшли до Дружківської, Костянтинівської, Лиманської та Слов'янської громади. Ще 16 машин отримають громади Краматорського, Покровського та Волноваського районів", - додав начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Комментарии