![Легкоатлетка з Донеччини відзначилась на турнірі в Чехії Легкоатлетка з Донеччини відзначилась на турнірі в Чехії](/upload/iblock/66d/66d04b7412a7989a06651b7f5221eea2.jpg)
Сьомого лютого в чеському місті Тржинець відбулися змагання «Beskydska latka» у рамках Світового легкоатлетичного туру категорії Silver, повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.
У стрибках у висоту серед жінок за нагороди боролися 12 спортсменок із 11 держав. Україну представила Юлія Чумаченко, легкоатлетка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, майстер спорту міжнародного класу.
Планка на висоті 1,86 м виявилася вирішальною в розподілі 2-4 місць. Юлія подолала позначку з другої спроби, завдяки чому здобула «бронзу». Срібну нагороду отримала Пауліна Борис з Польщі, яка підкорила цей рубіж одразу, а поза п’єдесталом пошани опинилася Елла Юнніла з Фінляндії, якій знадобилися всі три підходи. Чемпіонкою турніру стала Татьяна Гусін із Греції з результатом 1,90 м.
Відзначимо, що для Юлії Чумаченко змагання в Чехії виявилися першими міжнародними в 2024 році. Особистим рекордом спортсменки в стрибках у висоту є 1,94 м.
Комментарии