![Мешканець Костянтинівки зберігав удома боєприпаси Мешканець Костянтинівки зберігав удома боєприпаси](/upload/iblock/574/5742986894394454f9f219bbf0036e40.jpg)
Поліція Костянтинівки вилучила дві гранати та два запали у мешканця міста.
Як повідомляє поліція, 48-річний чоловік тримав небезпечні боєприпаси вдома. Йому загрожує до 7 років позбавлення волі.
"Співробітники карного розшуку отримали інформацію про те, що мешканець Костянтинівки зберігає вдома вибухонебезпечні предмети. Після перевірки цей факт підтвердився. 48-річний чоловік пояснив оперативникам, що боєприпаси знайшов неподалік від свого будинку. З його квартири поліцейські вилучили дві гранати Ф-1 та два запали УЗРГМ", - уточнили правоохоронці.
Костянтинівський відділ поліції відкрив провадження за ч. 1 ст. 263 "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами" КК України. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Комментарии