![Спортсменка із Костянтинівки представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи Спортсменка із Костянтинівки представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи](/upload/iblock/c46/c46e666ef1b20d02d9d5a020ad0427c3.jpg)
Спортсменка із Костянтинівської громади представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи серед молоді.
Українська команда здобула 13 «золотих», 6 «срібних» та 6 «бронзових» нагород на міжнародному турнірі з боксу Open Dracula 2024 у Румунії.
Свій внесок, золоту медаль, зробила і Єлизавета Безверхня (вихованка тренера Дениса Харкіна). Дівчина із Костянтинівської громади зараз навчається у Донецькому обласному спеціалізованому коледжі спортивного профілю ім. З. Бубки під керівництвом старшого тренера Андрія Бичкова.
Комментарии