![Танцювальний флешмоб провели у Дружківці Танцювальний флешмоб провели у Дружківці](/upload/iblock/9b4/9b411a18b900cf36684b59db3ef7bc3e.jpg)
В заході прийняли участь дорослі і діти.
15.08.2023 Дружківським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму було організовано та проведено спортивний танцювальний флешмоб.
До заходу долучилися як діти, так і дорослі. На майданчику панувала тепла й дружня атмосфера, учасники з радістю повторювали вправи та рухи. Наприкінці тренеру подякували оплесками.
Відкрите заняття проводила інструктор з фітнес танцю «Зумба» Арина Левченко, яка набирає групу дітей з танцювального фітнесу. Записатися на заняття можливо за номером телефону: 0990172548.
Комментарии