![У Дружківці на ліквідацію несанкціонованих звалищ планують витратити півмільйона гривень У Дружківці на ліквідацію несанкціонованих звалищ планують витратити півмільйона гривень](/upload/iblock/f49/f49d49da7c829b5d253bc1b3f1647bc0.png)
У системі електронних закупівель Prozorro опублікован тендер «Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, вивіз сміття на території Дружківської міської територіальної громади». На ці роботи планують витратити 500 тисяч гривень, повідомляє ДНЛ+.
Замовником робіт виступає Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради. Згідно з тендерною документацією, виконавець повинен вивезти 718 куб. метрів сміття. Роботи повинні бути виконані до 12 лютого поточного року.
Аукціон з цього тендеру пройде 5 лютого.
Комментарии