![У Краматорську знову буде працювати хіміко-бактеріологічна лабораторія У Краматорську знову буде працювати хіміко-бактеріологічна лабораторія](/upload/iblock/a7a/a7a522ce0a6df715fb847b50f4330481.jpg)
Стаціонарні модульні споруди для хіміко-бактеріологічної лабораторії передано Краматорському водоканалу. Про це повідомила прес-служба Донецької ОВА.
Нагадаємо, в результаті ракетного обстрілу міста Краматорська в лютому 2024 року були пошкоджені декілька об’єктів підприємства, в тому числі і хіміко-бактеріологічна лабораторія.
Одними з перших на допомогу прийшли партнери консорціуму WaterWorX, які придбали стаціонарні модульні споруди для хіміко-бактеріологічної лабораторії КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».
«Ми також вдячні ТОВ«ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» за оперативну поставку модульних споруд. Стаціонарні модульні споруди для лабораторії забезпечать проведення контролю за якістю питної води в місті Краматорську.
КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» висловлює свою щиру вдячність WaterWorX, Міністерству Закордонних Справ Нідерландів та Асоціації «Укрводоканалекологія» за технічну підтримку підприємства та сподівається на подальшу плідну співпрацю», - заявили у Краматорському водоканалі.
Комментарии