![З нагоди Дня Збройних сил України Дружківська громада взяла участь у обласному фестивалі З нагоди Дня Збройних сил України Дружківська громада взяла участь у обласному фестивалі](/upload/iblock/411/411e6570540da4333824b5059e3fdabc.jpeg)
Участь в ньому взяли вихованці секції легкої атлетики.
У дистанційних змаганнях, які проводилися з 22 листопада по 6 грудня тренером-викладачем з легкої атлетики Юрієм Кузьменко, взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради з секції легкої атлетики.
Загальний результат наших спортсменів у забігу на дистанцію 10 кілометрів склав 42 хвилини 55 секунд. Додатковий результат тренера-викладача Юрія Кузьменка з особистого забігу на 45 кілометрів, склав 49 хвилин 37 секунд.
Читай також: Волонтерка із Краматорська отримала президентську нагороду
Комментарии